O nas
zegar

Pon-Pt:

Sb:

Nd:

10:00 - 20:00

10:00 - 18:00

11:00 - 17:00

O nas

Zapraszamy do galerii dekoracji wnętrz RADIUS CENTRUM MEBLE (dawniej Mega Meble) w Warszawie, gdzie na ogromnej powierzchni zgromadzona jest kompleksowa i zróżnicowana oferta kilkunastu salonów meblowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy cenią prostotę i nowoczesny minimalizm, oraz tych, którzy dobrze czują się w ekskluzywnym i klasycznie elegackim otoczeniu. Nasi wystawcy oferują wyposażenie wszystkich pomieszczeń, w RADIUS CENTRUM MEBLE (dawniej Mega Meble) znajdziecie Państwo zarówno meble do salonu, meble wypoczynkowe, zestawy do gabinetu, zestawy do sypialni, meble kuchenne, wyposażenie pokoju dziecinnego, oświetlenie, lustra, ramy i wiele innych artykułów. 

 

Dzięki tak dużej, różnorodnej i dobrej jakości ofercie RADIUS CENTRUM MEBLE (dawniej Mega Meble) stało się jednym z najchętniej odwiedzanych salonów meblowych w Warszawie. Jest laureatem konkursu "Najlepsze salony meblowe" i zostało wyróżnione tytułem "Diament Meblarstwa - Najlepsze Salony Meblowe". Jeżeli tym, czego Państwo poszukujecie są ekskluzywne meble zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami, u nas na pewno znajdziecie coś, co będzie Wam odpowiadało. 

 

Na terenie naszego Centrum Meble oprócz salonów meblowych znajdują się również atrakcje dla rodzin - Papugarium i Sala zabaw dla dzieci ALE FUN.  Po zwiedzeniu salonów meblowych mieszczących się w naszym Centrum, odwiedzenie z dziećmi jednej z atrakcji będzie stanowiło świetną rozrywkę dla dzieci a także dla rodziców. Zapraszamy również na rodzinny, domowy obiad lub pizzę do Bomby Pizzy. Na deser i świetną kawą zapraszamy do Coffee Republic.

 

O nas zdjęcie 1O nas zdjęcie 2O nas zdjęcie 3

Diament Meblarstwa - Najlepsze salony Meblowe 2013