Stoły
logo sklepu
Galeria B
tel: 22 319 75 21
www.galeria-wnetrz.com.pl

O FIRMIE

Polska firma zajmująca się:

  • sprzedażą wypoczynków, mebli kolonialnych, sypialni i jadalni
  • projektowaniem i aranżacją wnętrz
  • sprzedażą mebli na zamówienie
  • projektowaniem kuchni, łazienek, szaf i wnęk

NASZA OFERTA

Nasi główni producenci to:

Belgijska firma ROM, która istnieje od ponad 50 lat i w chwili obecnej jest największym belgijskim producentem mebli tapicerowanych i najprawdopodobniej jest to najbardziej innowacyjna w branży firma w Europie.

W kolekcjach firmy ROM wdrożono dotychczas niespotykane możliwości:

  • system produkcji mebli w systemie "step of 20 cm", pozwalającego znaleźć każdemu swój zindywidualizowany rozmiar sofy lub narożnika,
  • funkcje elektrycznego sterowania relaksami, zagłówkami i longchairami, podgrzewane siedziska,
  • system aladin - pozwalający operowanie tymi funkcjami ze smartfona lub telefonu komórkowego,
  • system memory - pozwalający zapamiętywać do pięciu ulubionych pozycji otwarcia tych funkcji itp.)

ROM sprzedaje swoje produkty do ponad 30 krajów ś wiata, przez co generuje roczne obroty na poziomie prawie 80 mln euro. Od ponad 10 lat firma ROM produkuje wszystkie swoje produkty we własnej fabryce, zlokalizowanej w Oleśnicy koło Wrocławia, gdzie firma zatrudnia ponad 400 osób.Wyłącznym dystrybutorem produktów marki ROM na terenie Polski jest spółka XOFA, 567-400 Oleśnica, ul. Wileńska 15, będąca spółką zależną firmy ROM.

Taranko Meble

Meble Taranko charakteryzują się wysoką jakością, bogatym wzornictwem, klasyczną stylistyką i urozmaiconą kolorystyką. Ich przeznaczenie to zwłaszcza salony, jadalnie, sypialnie, gabinety, ale także w kolekcjach firmy odnaleźć można nowoczesne modele mebli, jak również meble przeznaczone z myślą o branży hotelarskiej. Piękno formy i znakomita stylistyka oraz solidność wykonania to główne ich atuty . Technologia produkcji Mebli Taranko oparta jest na najlepszych, sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego  oraz na najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych osiągnięciach techniki meblarskiej. Surowce i półprodukty stosowane w produkcji wyrobów są najwyższej jakości.

POKAŻ FILTRY  
OKRĄGŁE
OWALNE
ZAOKRĄGLONE
PROSTOKĄTNE
 